سوالات متداول

مقالات مروری که درباره موضوعات جدید باشند مورد پذیریش قرار می گیرند، اما اولویت ارائه به‌صورت شفاهی با مقالات پژوهشی می باشد.
تاریخ های مهم و مهلت ارسال خلاصه مقاله و مقاله کامل در صفحه اصلی سامانه قابل رؤیت می باشند. هر گونه تغییر و تمدید احتمالی در صفحه اصلی اطلاع رسانی خواهد شد.
خیر. در بازه زمانی پس از اعلام پذیرش خلاصه مقاله تا مهلت پذیرش مقاله کامل، شما می توانید اقدام به بارگذاری و ثبت نهایی مقاله خود نمائید. با توجه به مراجعه همزمان تعداد زیادی از کاربران در روزهای پایانی، توصیه می گردد مراحل ارسال مقاله و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نفرمائید.
مطمئناً چنین است. برای حفظ هماهنگی مقالات درج شده در مجموعه مقالات کنگره، رعایت الگوی نگارش کنگره (سربرگ، چهارچوب مقاله و فونت ها) الزامی می باشد. از این رو پیشنهاد می شود قبل از ارسال مقاله خود، در قسمت ضوابط و الگوها فایل راهنما را دانلود و مقاله خود را در قالب الگوی مشخص شده تنظیم نمایید.
با توجه به مطرح شدن مباحث علمی در کنگره و استفاده از نقطه نظرات اساتید برجسته، کلیه علاقمندان به حوزه های مرتبط با کنگره می توانند با پرداخت هزینه ثبت نام برای حضور در کنگره، به عنوان شرکت کننده بدون مقاله در جلسات کنگره حضور داشته باشند. این شرکت کنندگان در کنگره گواهی حضور در کنگره به همراه بسته کنگره را دریافت خواهند کرد.
خلاصه مقاله و مقاله کامل را صرفاً از طریق سامانه کنگره میتوانید برای کنگره ارسال نمائید. به این منظور قبل از هر کاری بایستی در سامانه با وارد نمودن کلیه اطلاعات درخواستی ثبت نام نمائید. در این راستا سیستم با ارسال ایمیل به شما اجازه میدهد که حساب کاربری خود را فعال نمائید. سپس در صفحه اصلی با کلیک بر آیکون "ورود به صفحه کاربری" و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به سامانه بارگذاری خلاصه مقاله و مقاله کامل وارد شوید و مراحل ثبت مقاله را گام به گام طی نمائید
ارسال مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی امکان پذیر می باشد. شایان ذکر است که مقالاتی که به زبان انگلیسی تهیه، پذیرفته شده و ثبت شوند، باید به زبان انگلیسی ارائه گردند.
هر گونه تغییر در وضعیت ثبت نام و مقاله علاوه بر قابل مشاهده بودن در سامانه و در صفحه کاربری، از طریق ایمیل به اطلاع خواهد رسید.
برای بارگذاری فایل خلاصه مقالات در سامانه کنگره هزینه ای دریافت نمی‌شود. لیکن در هنگام بارگذاری مقاله کامل برای طی روند داوری نهائی، مبلغ 500,000 ریال به عنوان "هزینه پردازش" دریافت خواهد شد. در مـورد مقاله‌هائی که برای ارائه پذیرفته می‌شوند (ارائه شفاهی و یا پوستری)، این مبلغ از حق ثبت نام کسر خواهد شد. در مورد مقالات مردودی این مبلغ مسترد نخواهد شد. برای رؤیت جدول هزینه های ثبت نام به صفحه اصلی و بخش "ضوابط و الگوها" مراجعه شود.
برای هر مقاله ثبت و ارائه شده تنها یک گواهی با ذکر نام تمام نویسندگان صادر میگردد. برای مقاله ارائه نشده هیچگونه گواهی صادر نخواهد شد و برای نویسندگان دیگر چنین مقالاتی که ثبت نام کرده باشند صرفاً گواهی حضور صادر خواهد شد.
بله. نویسندگان همکار میتوانند با ثبت نام در سامانه و پرداخت حق ثبت نام بر اساس جدول مربوطه، در کنگره حضور یافته و از مزایای ثبت نام استفاده کنند. تعرفه ثبت نام در منوی تعرفه های ثبت نام قابل مشاهده می باشد.
چنانچه مراحل ثبت نام و پرداخت حق ثبت نام تا تاریخ 10/12/1397 به انجام برسد هزینه ثبت نام زودهنگام، که با تخفیف منظور شده است، پرداخت می‌شود.
کمیته اجرایی حداقل دو هفته قبل از برگزاری کنگره فایل الگو جهت تهیه فایل پاورپوینت ارائه شفاهی و پوستر را در قسمت "ضوابط و الگوها" قرار می دهد. لازم به ذکر می‌باشد فایل هایی که طبق الگوی ارائه شده نباشند از برنامه ارائه حذف می‌شوند.

کنگره های بین المللی پیشین

خلاصه مقاله خود را ارسال کنید