12ICCE Programm

Download Cogress Programm
Cogress Programm
Session Title Geomechanics And Computational Geotechnics  
Session Code GE111 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge111
Date July 12, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. S.E. Seyedi Hosseininiai Dr. A. Haddad  
Keynote Speaker Dr. A. Soroush Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title  Effects of Faulting  on Soils and Structures, from Micro and Macro Perspectives
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15      
14:15-14:30      
14:30-14:45 GE-01-742 3D numerical evaluation of composite nail-anchor reinforced trenches Morteza Khaleghi , Reza Naghipour , Maryam Mokhtari 
14:45-15:00 GE-01-395 تعیین میزان تخلخل قطعات بتنی با استفاده از تصاویر سیتی اسکن مهدی گلکارآملی  ،عبادت قنبری پرمهر
15:00-15:15 GE-01-785 بررسی تغییرات تنش های موثر اصلی در آزمایش برش ساده به روش اجزای گسسته جواد سلیمی ، لاله اجتماعی، علی لشکری
15:15-15:30 GE-01-302 ارزیابی ظرفیت باربری صندوقه های مکشی عریض تحت بارگذاریهای ترکیبی  بابک ابراهیمیان ، هامون علیمرادی ، علی نورز
15:30-15:45 GE-01-51 تحلیل سه بعدی شالوده گسترده - شمع برای توربین بادی با نرم افزار Abaqus سینا بربند، رضا نورزاد
Session Title Reinforced Soils And Modern Soil Improvement Techniques
Session Code GE112 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge112
Date July 12, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. R. Yeganeh Khaksar Dr. M.R. Imam  
Keynote Speaker Dr. A. Soroush Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title  Effects of Faulting  on Soils and Structures, from Micro and Macro Perspectives
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15      
14:15-14:30      
14:30-14:45 GE-05-629 بررسی عددی عملکرد انکرهای پی چوار واقع در شیرواني فربد دیلمی معزّی ، عیسی شوش پاشا ، حسن عباس زاده امیردهی
14:45-15:00 GE-05-493 مقایسه شمع فلزی و بتنی در پایدارسازی گودهای عمیق به روش انکراژ سعید ابریشمی ، مصطفی زمانی
15:00-15:15 GE-05-947 بررسی تاثیر بیوپلیمر کربوکسی متیل سلولوز در بهسازی خاک واگرا سید امین الدین حسینی  ، قاسم حبیب آگهی
15:15-15:30 GE-05-527 مطالعه عددی اثر بارهای تناوبی بر عملکرد دیوارهای خاک مسلح سیده نیلوفر جلالی لمردی
15:30-15:45 GE-05-825 شناسایی عوامل موثر بر عملکرد زهکشهای قائم در بسترهای رسی اشباع یحیی برزگر ، علی قنبری
Session Title Concrete Technology
Session Code MM113 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/mm113
Date July 12, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. M.R. Esfahani Dr. N. Shabakhti  
Keynote Speaker Dr. M. Tadayon Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title  دوام بتن درآیین نامه جدید بتن ایران
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15      
14:15-14:30      
14:30-14:45 MM-01-673 پیشنهاد روابطی برای تخمین افت فشار جانبی قالب در بتن خود تراکم فرشته اوزن زاده، ساسان معتقد، سحر کاظمی فرد، علیرضا دادپور، سید امین اصغری پری

14:45-15:00 MM-01-277  بررسی اثر الیاف فولادی بازیافتی بر خواص بتن تازه و سخت‌شده نعیم روشن، منصور قلعه نوی
15:00-15:15 MM-01-709 بررسی آزمایشگاهی مقاومت فشاری و کششی بتن الیافی حاوی سنگدانه بازیافتی صادق قاسمی، جلیل شفائی، میثم جلالی
15:15-15:30 MM-01-250 بررسی خصوصیات مکانیکی بتن خودمتراکم حاوی پلیمر سوپرجاذب آ ب رضا سهرابی، مهدی خداداد سریزدی
15:30-15:45 MM-01-229 ارزیابی تاثیر کربناسیون بر ظرفیت مقیدسازی یون های کلراید در سیمان های آمیخته سه گانه حاوی رس کلسینه و پودر سنگ آهک علی اکبر رمضانیانپور، فرناز بهم نزاده ، آرش ذوالفقارنسب
Session Title Concrete Technology 
Session Code MM114 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/mm114
Date July 12, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. M. Ghalehnovi Dr. M.R. Ghasemi  
Keynote Speaker Dr. M. Tadayon Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title  دوام بتن درآیین نامه جدید بتن ایران
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15      
14:15-14:30      
14:30-14:45 MM-01-931 بررسی اثر سرباره ایران بر رفتار مکانیکی و کاهش واکنش قلیایی-سیلیسی سنگدانه های بتن هادی اسدی دره بیدی ، سید مهدی مقدسی ، مجتبی صفایی
14:45-15:00 MM-01-384 بررسی کارایی و مقاومت مکانیکی بتن پود پلاستیکی ساخته شده از سیمان پرتلند مرکب (pcc) با توجه به سن 90 روزه مهران محمدی، مصطفی فرهادی قویانلو، علی کچرانلوئی
15:00-15:15 MM-01-889 بررسی آزمایشگاهی رفتار مکانیکی المان بتنی با شکل پذیر بالا (HDC) مورد استفاده در تونل های واقع در محیط های مچاله شونده یاسر علیلو کسجینی ، امیر بهرامی فر  ، حسن افشین ، مهرداد امامی تبریزی
15:15-15:30 MM-01-227 مطالعه تاثیر مقدار کائولینیت خاک رسی بر دوام ترکیبات حاوی رس کلسینه شده و پودر سنگ آهک در برابر نفوذ یون های کلراید علی اکبر رمضانیانپور، آرش ذوالفقارنسب ، فرناز بهمن زاده
15:30-15:45 MM-01-875 بررسی خواص مکانیکی بتن های غلتکی حاوی ریزدانه های سرباره مس احسان شیخ  ، سید روح ا... موسوی
Session Title Highway Engineering And Pavements
Session Code TE115 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/te115
Date July 12, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. A. Sahaf Dr. K. Behnia  
Keynote Speaker Dr. F. Moghadas Nejad Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title  A multi-scale approach for heterogeneous viscoelastic modeling of bituminous composites
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15      
14:15-14:30      
14:30-14:45 TE-05-610 تاثیر درصد استفاده از ساسوبیت بر روی شاخص سختی مارشال مخلوط های آسفالت گرم ( WMA) حاوی سرباره فولادی کوره قوس الکتریکی (EAF ) سیدعلی ضیائی، کامبیز بهنیا
14:45-15:00 TE-05-272 ارزیابی رفتار شیارشدگی قیر حاوی افزودنی زایکوترم سید سعید فاطمی، جعفر بلوری بزاز، سید علی ضیائی، بهرام حق پناه، محبوبه صارمی
15:00-15:15 TE-05-471 Investigation on the Effect of Filler Type on Thermorheological Properties of Asphalt Mastic Arezoo Khorashadizadeh, Pouria Hajikarimi, Ali Khodaii
15:15-15:30 TE-05-536 پيشبيني خرابي پلكاني شدن در روسازي هاي بتني درزدار غيرمسلح با استفاده از شبكه هاي عصبي مصنوعي مهرداد احساني ، فريدون مقدس نژاد ، پوريا حاجي كريمي
15:30-15:45 TE-05-620 بررسی پارامترهای حجمی مخلوط آسفالتی متخلخل بر کنترل دبی رواناب های شهری (مطالعه موردی معابر بافت سنتی) زهره غفوری فرد، محمدمهدی خبیری، مسعود زینی
Session Title Highway Engineering And Pavements
Session Code TE116 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/te116
Date July 12, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. A. Ziaee Dr. N. Tabatabaee  
Keynote Speaker Dr. F. Moghadas Nejad Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title  A multi-scale approach for heterogeneous viscoelastic modeling of bituminous composites
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15      
14:15-14:30      
14:30-14:45 TE-05-203 تشخیص خودکار ترک در روسازی های آسفالتی با استفاده از پردازش تصویر مبتنی بر یادگیری نظارت شده محمدرضا صبوری، محسن محمدی
14:45-15:00 TE-05-108 تشخیص خرابی قیرزدگی روسازی آسفالتی با استفاده از هوش مصنوعی مبتنی بر شبکه های پیچشی عمیق سجاد رنجبر، فریدون مقدس نژا د، حمزه ذاکر ی
15:00-15:15 TE-05-764 مقایسه تجربی معادلات ضریب انتقال در منحنی مادر مخلوط های آسفالتی با استفاده از حلگر بهینه سازی نرم افزار Excel حميد فرهاد، عباس بابازاده، سيد محمدضياء علوي
15:15-15:30 TE-05-746 مروری بر خصوصیات عملکردی روکش های فوق نازک بتنی روسازی های آسفالتی مهدی قهرمانی، ایمان آقایان
15:30-15:45 TE-05-348 Markov Chain Performance Modeling for Slurry Seal and Thin Asphalt Overlay Using Bayesian Approach Masih Beheshti, Nader Tabatabaee
Session Title Seismic Analysis And Design Of Steel Structures
Session Code EE117 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ee117
Date July 12, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. A. Karamodin Dr. M. Davoudi  
Keynote Speaker Dr. S.A. Hemati Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title  مطالعه آزمایشگاهی عوامل تاثیرگذار بر عملکرد لرزه‌ای مهاربندهای کمانش‌تاب تمام فولادی لوله‌ای
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15      
14:15-14:30      
14:30-14:45 EE-02-693  ارزیابی تحلیل دینامیکی غیرخطی سریع FNA و مقایسه ی آن با تحلیل تاریخچه ی زمانی خطی در آنالیز سازه های بلند نامنظم در پلان  هوشیار ایمانی کلهسر، عباس آدم
14:45-15:00 EE-02-237 ارزيابي عملكرد لرزهاي قاب هاي خمشي خرپايي ويژه در سازه هاي نامتقارن تحت زلزله هاي حوزه نزديك ماهيار مردوخپور، محمدرضا منصوري، كريم لكنژادي
15:00-15:15 EE-02-735 ارزیابی پارامترهای پاسخ غیرخطی سازه های شبکه قطری از دیدگاه پیکربندی هندسی مریم خلج زاده، افشین مشکوه الدینی ، علی معصومی
15:15-15:30 EE-02-849 بررسی محل بهینه مهاربازویی و کمربند خرپایی در ساختمان های بلند مرتبه تحت رکوردهای زلزله پریسا اسماعیل تبار نشلی، لیلا خان محمدی، مهسا بابایی
15:30-15:45 EE-02-226 بررسی اثر استفاده از سیستم دیاگریدي در کاهش پاسخ لرزهاي سازه هاي میان مرتبه و بلند مرتبه تحت زلزله هاي میدان دور و میدان نزدیک گلسا بهنام راد، حمیدرضا خاکپور
Session Title Structural Control, Base Isolation, Health Monitoring
Session Code EE118 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ee118
Date July 12, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. H. Shariatmadar Dr. M. Ziaeifar  
Keynote Speaker Dr. S.A. Hemati Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title  مطالعه آزمایشگاهی عوامل تاثیرگذار بر عملکرد لرزه‌ای مهاربندهای کمانش‌تاب تمام فولادی لوله‌ای
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15      
14:15-14:30      
14:30-14:45 SE-11-196 تحلیل ناپایداری دینامیکی ساختمان های صنعتی با کف و دیوار شبکه به دو لایه فضاکار تحت اثر بار ضربه ای جواد شاکی-کریم عابدی
14:45-15:00 EE-05-369 The Effects of Soil-Structure-Interaction on the Seismic Response of Isolated Steel Moment-Resisting Frames Fatemeh Sharafi, Ali Khansefid
15:00-15:15 EE-05-866 ارزيابی منحنی شکنندگی قاب فولادی شورون مجهز به میراگر اصطکاكی تحت ركوردهای زلزله حوزه نزديک گسل لیلا خان محمدی، پریسا اسماعیل تبار نشلی، ابراهیم زارع
15:15-15:30 EE-05-876 ارزیابی عملکرد لرزهای مخازن بتنی هوائی مجهز به جداساز پایه هسته سربی تحت مولفه های انتقالی و دورانی زلزله لیلا خان محمدی، لیلا کلانی ساروکلایی
15:30-15:45 EE-05-275 مدلسازي وصحت سنجی سیستم با سختی منفی براي محافظت لرزهاي از سازه ها مهران باباپور،دکتر اکبر واثقی
Session Title Concrete Structures
Session Code SE119 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/se119
Date July 12, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. M.R. Tavakkolizadeh Dr. M. Naghipour  
Keynote Speaker Dr. S.A. Hemati Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title  مطالعه آزمایشگاهی عوامل تاثیرگذار بر عملکرد لرزه‌ای مهاربندهای کمانش‌تاب تمام فولادی لوله‌ای
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15      
14:15-14:30      
14:30-14:45 SE-01-848 بررسی تحلیلی توزیع تنش ناشی از تأخیر برشی در دیوارهای برشی بتن آرمۀ غیرمستطیلی علیرضا خالو، محمد طبیعی، هاتف عبدوس
14:45-15:00 SE-01-949 Numerical investigation of the behaviour of columns reinforced with GFRP and steel bars under static and dynamic loading Pegah Aghabozorgi, Alireza Khaloo, Ali Asghar Mortazavi
15:00-15:15 SE-01-826 بررسی رفتار لرزه ای سازه بتن آرمه با سیستم دیوارهای باربر و دال مجوف (بابل دک) تحت رکورد زلزله دور و نزدیک گسل مهزاد شیراوژن ، غلامرضا عاطفت دوست
15:15-15:30 SE-01-679 بررسی تاثیر ضخامت لوله و اصطکاک بین سطوح تماس لوله کامپوزیت و بتن پر کننده بر ظرفیت باربری عضو امیر حسین بهزادیان، رضا محجوب، مصطفی فتحی سپهوند
15:30-15:45 SE-01-307  بررسی عددی رفتار بلند مدت تیرهای بتن مسلح با FRP پیش تنیده کیان آغنی، حسن افشین، کریم عابدی
Session Title Geomechanics And Computational Geotechnics 
Session Code GE121 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge121
Date July 12, 2021 Session Time 16:00-17:45 Board of Session Dr. H. Jalilian Dr. M.R. Imam  
Keynote Speaker Dr. S.E. Seyedi Hosseininia Speech Time 16:00-16:30  (IRST)
Speech Title   Helical pile: New Experiences in Iran
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
16:00-16:15      
16:15-16:30      
16:30-16:45 GE-01-52 مطالعه تاثیر طول شمع بر رفتار شالوده گسترده - شمع  با استفاده از نرم افزار
Abaqus
سینا بربند، رضا نورزاد
16:45-17:00 GE-01-869 تخمین ضریب فشردگی حجمی خاکهای رسی با استفاده از سیستم استنتاج فازی
عصبی تطبیقی
یاسر ابوالحسن زاده ، لیلا ملکانی
17:00-17:15 GE-01-548 بهبود ظرفیت باربری پی سطحی با استفاده از ریزشمع مایل شادان عابدینی، جعفر بلوری بزاز
17:15-17:30 GE-01-496 Discrete element modeling of granular assemblies under one-dimensional compression Vahid Gorbanpoor, Mehrdad Emami Tabrizi ارائه نشد
17:30-17:45 GE-01-248 تحلیل عددی رفتار مونوپایل های فراساحلی تحت بارهای تناوبی سید محمد جواد مرتضوی خطیبانی ، امیرعلی زاده ارائه نشد
Session Title Reinforced Soils And Modern Soil Improvement Techniques 
Session Code GE122 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge122
Date July 12, 2021 Session Time 16:00-17:45 Board of Session Dr. S.E. Seyedi Hosseininiai Dr. A. Haddad  
Keynote Speaker Dr. S.E. Seyedi Hosseininia Speech Time 16:00-16:30 (IRST)
Speech Title   Helical pile: New Experiences in Iran
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
16:00-16:15      
16:15-16:30      
16:30-16:45 GE-05-853 تحلیل عددی سه بعدی گروه ستون سنگی در خاکهای ماسهای غیراشباع حسین پورساعی  ، سید محمد رضا امام
16:45-17:00 GE-05-630 تاثیر دمای عملآوری بر بازدهی طرح تثبیت ویژه در خاکهای نرم حسن شرفی  ، حمیدرضا اکبری
17:00-17:15 GE-05-170 مطالعه رفتار تحکیمی خاک رس بهسازی شده با الیاف پلیمری فریماه فرجامی ،پیلتن طباطبایی شوریجه ، سید محمد بینش
17:15-17:30 GE-05-256 بررسی آزمایشگاهی کاهش فرسایش پذیری خاکهای رسی با کاربرد افزودنی های پلیمری محمد رضا رمضانی دولابی ، عباس سروش ، پیلتن طباطبایی شوریچه
17:30-17:45 GE-05-223 A simple, practical, economical method of designing soil-nailed walls Farhad Zare, Mohammad Hazeghian,  KazemBarkhordari
Session Title Dams, Hydraulic Structures And Hydraulic Machineries
Session Code HS123 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/hs123
Date July 12, 2021 Session Time 16:00-17:45 Board of Session Dr. M. Faghfour Maghrebi Dr. F. Nasiri Saleh  
Keynote Speaker Dr. M.J. Ketabdari Speech Time 16:00-16:30 (IRST)
Speech Title  Marine Renewable Energies: Opportunities and Challenges
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
16:00-16:15      
16:15-16:30      
16:30-16:45 HS-06-578 Investigation of Effective Parameters on Shear Force of Intake Tower in the Reservoir of Dam under Seismic Analysis S.Resatalab, M.T.Ahmadi, M.Alembagheri
16:45-17:00 HS-06-877 Effect of FRP parameters on the Local joint flexibility of tubular T/Y-joints Pooya Rezadoost, Hossein Nassiraei
17:00-17:15 HS-06-149 تشخیص مکان آسیب و شناسایی شاخص های حساس به خرابی در سکوهای دریایی تحت تحریک های محیطی رستم رهگذر، مریم بیطرف
17:15-17:30 HS-06-632 Prediction of Settlement Caused by Earth Dam Crest Earthquake Using Hybrid Model of Wavelet and Artificial Neural Network Mehran Seifollahi, Salim Abbasi, Farhoud Kalateh
17:30-17:45 HS-06-844 Investigation of the Effect of Nappe Interference and Local Submergence Parameters on the Design and Hydraulic Performance of Labyrinth Salim Abbasi, Mehran Seifollahi, Babak Asemi, Firouz Mohammadi, Mahdi Dini
Session Title Dams, Hydraulic Structures And Hydraulic Machineries
Session Code HS124 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/hs124
Date July 12, 2021 Session Time 16:00-17:45 Board of Session Dr. M.R. Jafarzadeh Dr. G. Azizyan  
Keynote Speaker Dr. M.J. Ketabdari Speech Time 16:00-16:30 (IRST)
Speech Title  Marine Renewable Energies: Opportunities and Challenges
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
16:00-16:15      
16:15-16:30      
16:30-16:45 HS-06-561 ارزیابی کارایی روشهای هوشمند در تخمین ضریب دبی دریچه های قطاعی تحت جریان مستغرق آرمان علیرضازاده صدقیانی، کیومرث روشنگر، سامان شهنازی
16:45-17:00 HS-06-941 مطالعه عددي بر روي رفتار اتصالات لوله اي در سکوهاي جکتی فراساحلی تحت بارگذاري چرخه اي محوري محمد بیابانکی، میراحمد لشته نشایی، حسین نصیرائی
17:00-17:15 HS-06-893 بررسی آزمایشگاهی رفتار المان های با شکل پذیری بالا به منظور افزایش شکل پذیری دال، مورد استفاده در نواحی متورم شونده امیر بهرامی فر، یاسر علیلو کسجینی ، حسن افشین ، مهرداد امامی تبریزی
17:15-17:30 HS-06-464 محاسبه طول بحرانی ترک در سدهای بتن غلطکی وزنی با استفاده از اصول مکانیک شکست عباسعلی قزلسوفلو، فاطمه نوروزی، سعید ایلبیگی قلعه نی
17:30-17:45 HS-06-928 فرمول بندی ضریب تمرکز تنش در اتصالات لوله ای نوع X در حالت دورپیچ شده با ورق های FRP تحت لنگر خمشي خارج از صفحه جهت کاربرد در طراحي سکوهای فراساحلي پویا رضادوست، حسین نصیرائی
Session Title Structural Control, Base Isolation, Health Monitoring
Session Code EE125 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ee125
Date July 12, 2021 Session Time 16:00-17:45 Board of Session Dr. M.R. Tavakolizadeh Dr. M. Ziaeifar  
Keynote Speaker Dr. M. Naghipour Speech Time 16:00-16:30 (IRST)
Speech Title  Performance of CFST column and its connection to foundation in the embedded conditions under cyclic loading
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
16:00-16:15      
16:15-16:30      
16:30-16:45 EE-05-314 مروري تحليلي بر تاثير روش هاي مختلف سختي طبقات در نحوه ي توزيع ميرايي در ارتفاع ساختمان مجهز به ميراگر ويسكوز مازيار فهيمي فرزام ، طاهره دهقان كلجاهي
16:45-17:00 EE-05-887 بهینه سازی پارامترهای میراگر جرمی تنظیم شونده در کنترل لرزه ای پل های یکپارچه سیده فاطمه لبافی، احمد شوشتری، احسان محتشمی
17:00-17:15 EE-05-926 تشخیص برخط خرابی در سازه‌ی آزمایشگاهی با استفاده از تبدیل موجک علی حقانی، علی بخشی، محمد رهایی
17:15-17:30 EE-05-516  کاربرد الگوریتم های يادگيري ماشين در پايش سلامت سازه محمدعلی هروی، حسین نادرپور
17:30-17:45 EE-05-871 بهینه سازی الگوریتم تخصیص قطب در کنترل فعال سازه با روش ازدحام ذرات هژبر خمر، حامد قوهانی عرب
Session Title Seismic Analysis And Design Of Steel Structures 
Session Code EE126 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ee126
Date July 12, 2021 Session Time 16:00-17:45 Board of Session Dr. H. Shariatmadar Dr. M. Davoudi  
Keynote Speaker Dr. M. Naghipour Speech Time  
Speech Title  Performance of CFST column and its connection to foundation in the embedded conditions under cyclic loading
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
16:00-16:15      
16:15-16:30      
16:30-16:45 EE-02-653 بررسی عملکرد لرزه ای سازه های شبکه قطری دارا و بدون پیکربندی قاب های خمشی داخلی در ساختگاه های نزدیک گسل مهیار روشنی، افشین مشکوه الدینی، علی معصومی
16:45-17:00 EE-02-41  طراحی و ارزیابی قاب مهاربندی زیپر با روش طراحی پلاستیک بر اساس عملکرد سیدمحمدحسین حسینی، عباس کرم الدین
17:00-17:15 EE-02-840 طراحی بهینه براساس عملکرد قابهاي خمشی فولادي تحت اثر زلزله با استفاده از تحلیل  تاریخچه زمانی غیرخطی در OpenSees مهتاب بادامکی، پویا زکیان
17:15-17:30 EE-02-164 ارزیابی لرزهای ساختمان های بلند با سیستم مهاربندی همگرای ویژه فولادی با استفاده از تحلیل های پوش اور ارتقاء یافته الهه کریمی، مهدی پورشاء 
17:30-17:45 EE-02-939 توسعه یک روش مبتنی بر انرژی برای ارزیابی فروریزش لرزهای سازه های فولادی رضا اسماعیل زاده شهری، ساسان عشقی 
Session Title Concrete Structures
Session Code SE127 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/se127
Date July 12, 2021 Session Time 16:00-17:45 Board of Session Dr. M. Ghalehnovi Dr. N. Shabakhti  
Keynote Speaker Dr. M. Naghipour Speech Time 16:00-16:30 (IRST)
Speech Title  Performance of CFST column and its connection to foundation in the embedded conditions under cyclic loading
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
16:00-16:15      
16:15-16:30      
16:30-16:45 SE-01-872 معرفی پارامترهای مدل ساختاری آسیب پلاستیک برای مدلسازی مقاطع بتنی علی محلاتی راینی، حامد قوهانی عرب، محمدرضا قاسمی
16:45-17:00 SE-01-836 ارزیابی قابلیت اعتماد ستون هاي کوتاه بتن مسلح با مقطع دایره اي احمد ریحانی، حسین شهرکی
17:00-17:15 SE-01-873 بررسی اثر زاویه ی اتصال دهنده های برشی نواری بر رفتار برشی بین لایها ی سازه های ساندویچی فولاد-بتن-فولاد سید هاشم خطیبی، حامد قوهانی عرب، محمود میری
17:15-17:30 SE-01-915  بررسی عامل تسریع‌کننده خوردگی میلگرد‌های سقف بتنی مخزن آب زیرزمینی 65 ساله در مشهد  محمد باقر آیانی،  دانیال لطیفیان اصفهانی، معین آشفته بیرکی
17:30-17:45 SE-01-598 one-part alkali-activated slag concrete pavement with recycled asphalt aggregates Alireza Alibeigi, Kiachehr Behfarnia
Session Title Steel Structures
Session Code SE128 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/se128
Date July 12, 2021 Session Time 16:00-17:45 Board of Session Dr. F. Shahabian Dr. M.R. Ghasemi  
Keynote Speaker Dr. M. Naghipour Speech Time 16:00-16:30 (IRST)
Speech Title  Performance of CFST column and its connection to foundation in the embedded conditions under cyclic loading
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
16:00-16:15      
16:15-16:30      
16:30-16:45 SE-02-891 Finite Element Modeling for Predicting the Cyclic Response of Cold-formed Steel Shear Walls B. Dokhaei, S. Epackachi, S.Torabian
16:45-17:00 SE-02-390 رفتار درون صفحه ی قاب های فولادی میانپُر با پانل های ساندویچی بتنی؛ اثر تعداد دهانه و بررسی زمان تناوب سید جعفر هاشمی ، جواد رزاقی لنگرودی
17:00-17:15 SE-02-38 اثر شکل و موقعیت سخت کننده ها بر روی رفتار صفحات تحت اثر بارهای انفجاری فرزاد شهابیان، رضا سلیمی
17:15-17:30 SE-02-824 بررسی عملکرد جوش نفوذی ناقص در وصله ستون های مقاطع قوطی شکل افشین احمدی، سیامک ایپکچی ارائه نشد.
17:30-17:45 SE-02-358 Seismic Safety Assessment of Zipper-Braced Frames Using FEMA P695 Methodology Mohammad Ali Mohammad Taghizadeh, Abbas Karamodin
Department
Session Title Geomechanics And Computational Geotechnics  
Session Code GE131 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge131
Date July 12, 2021 Session Time 18:00-19:45 Board of Session Dr. R. Yeganeh Khaksar Dr. A. Haddad  
Keynote Speaker Dr. A. Pak Speech Time 18:00-18:30 (IRST)
Speech Title  The geotechnical aspects of deep geothermal energy
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
18:00-18:15      
18:15-18:30      
18:30-18:45 GE-01-845 ارزیابی ومدلسازی عددی سه بعدی ساخت بنا در مجاورت گود مهار نشده (مطالعه موردی) حمید شعبانزاده ، حامد نوری
18:45-19:00 GE-01-770 شبیه سازی ماسه سیمانته به روش اجزا مجزا معین الرضا قندهاری ، سیاوش هنری ، سید احسان سیدی حسینی نیا
19:00-19:15 GE-01-222 بررسی ویژگیهای باند برشی تشکیل شده در خا کهای دانهای با استفاده از روش اجزاء منفصل آیدین کهباسی ، بابک ابراهیمیان
19:15-19:30 GE-01-417 بررسی تاثیر ناهمسانی بافت بر روانگرایی اولیه خاک دانهای تحت بارگذاری سیکلی به کمک روش اجزای مجزا مهسا عجم نوروزی  ، سیداحسان سیدی حسینی نیا
19:30-19:45 GE-01-79 ارزیابی عدم هم محوری خاک دانهای حین چرخش محورهای اصلی تنش با استفاده از الگوی چند صفحهای پیمان صفدریان 
Session Title Reinforced Soils And Modern Soil Improvement Techniques 
Session Code GE132 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge132
Date July 12, 2021 Session Time 18:00-19:45 Board of Session Dr. S.E. Seyedi Hosseininiai Dr. M.R. Imam  
Keynote Speaker Dr. A. Pak Speech Time 18:00-18:30 (IRST)
Speech Title  The geotechnical aspects of deep geothermal energy
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
18:00-18:15      
18:15-18:30      
18:30-18:45 GE-05-75 Modeling Nailing with FLAC3D With Uniform Length and Different Arrangement for Excavation Stabilization Maryam Dorri, Bahram Nadi, Masumeh Dorri
18:45-19:00 GE-05-77 Comparing the Excavation Results of the Mohr-Coulomb and the Hardening Models Using the Nailing Method and FLAC3D Maryam Dorri, Bahram Nadi, Masumeh Dorri
19:00-19:15 GE-05-727 مروری بر کاربرد ژئوپلیمرهای بر پایه کاربید کلسیم پسماند و پودر شیشه بازیافتی در تثبیت خاک عباس رهنما،  دانیال معظمی ، میثم پورعباس بیلندی
19:15-19:30 GE-05-388 مطالعه عددی تأثیر ژئوکامپوزیت بر تنش وارد شده بر لوله های مدفون در خاک ماسهای حمیدرضا شهابی ، علیرضا اردکانی
19:30-19:45 GE-05-841 بررسي اثر منيزي ماكسيد در بهسازي يك خاك رسي فاطمه جانداري ، علي رئيسي استبرق ، محدثه اميني، جمال عبدالهي بيك
Session Title   Transportation Planning And Policy and Intelligent Transportation Systems
Session Code TE133 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/te133
Date July 12, 2021 Session Time 18:00-19:45 Board of Session Dr. A. Sahaf Dr. N. Tabatabaee  
Keynote Speaker Dr. M. Saffarzadeh Speech Time 18:00-18:30 (IRST)
Speech Title  تبیین مولفه‌های حمل و نقل پایدار و انسان محور
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
18:00-18:15      
18:15-18:30      
18:30-18:45 TE-01-564 بررسی ارتباط متقابل کاربری ها و ترافیک نواحی مولد و جاذب سفر با استفاده از دادههای GPS تاکسی های درون شهری جواد کلیدری، سجاد حسنی، محمد عباس دهقانی تفتی، اشکان ملک 
18:45-19:00 TE-01-253 بهینه سازی در عملیات اجرایی و برنامه ریزی در سطوح مدیریتی حمل و نقل با رویکرد کنترل فرایندها محسن عموزاده عمرانی- محمد رضا فضل اللهی
19:00-19:15 TE-04-800 استخراج اتوماتیک شبکه راه از داده نوری سنجش از دور براساس طبقه بندی کننده های نظارت شده در فضای شهری سید مهدی موسوی - حسین قاسم زاده طهرانی - بهناز بیگدلی
19:15-19:30 TE-04-88 مدلسازی رفتار افراد در پذیرش خودروهای خودران با استفاده از مدل لوجیت  علی رمضانیان - علی ادریسی 
19:30-19:45 TE-04-559 بررسی چالشها و فرصت های موجود در سیستم حمل و نقل هوشمند فرشید اسپلانیان - جواد کلیدری-اشکان ملک - سجاد حسنی 
Session Title Transportation Safety And Security and Rail / Air / Marine Transportation And Engineering
Session Code TE134 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/te134
Date July 12, 2021 Session Time 18:00-19:45 Board of Session Dr. A. Ziaee Dr. F. Moghadas Nejad  
Keynote Speaker Dr. M. Saffarzadeh Speech Time 18:00-18:30 (IRST)
Speech Title  تبیین مولفه‌های حمل و نقل پایدار و انسان محور
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
18:00-18:15      
18:15-18:30      
18:30-18:45 TE-07-750 بررسی عوامل موثر بر تصادفات عابران پیاده مسن در محیط GIS (مطالعه موردی: شهر مشهد) بهنام میرزائی، روزبه شاد، ابوالفضل محمدزاده مقدم
18:45-19:00 TE-07-39 پیشبینی چگالی شدت تصادفات با استفاده از شبکه عصبی در محیط GIS (نمونه موردی: بخش مونتگومری، ایالت مریلند آمریکا) دانیال ناظری عباس آباد، روزبه شاد
19:00-19:15 TE-07-461 بررسی نقاط حادثه خیس با توجه به کاربری زمین محل تصادفات شهری، با رویکرد مقایسه روش های چگالی هسته ای و تحلیل لکه های داغ مبتنی بر GIS ندا کامبوزیا، برات مجردی، سیده مژده سادات حقیقی
19:15-19:30 TE-10-45 بررسی عددی-آزمایشگاهی بالاست سربارهای در ترکیب با لاستیک تحت اثر بارگذاری دورهای و نرم افزار آباکوس سید مهران خشوعی، حمید مرتضوی بک، سید مهدی ابطحی ، سید مهدی حجازی
19:30-19:45 TE-11-572 معرفی و بررسی اصول اساسی در طراحی و برنامه ریزی زیرساخت های پارکسوار سجاد حسنی، جواد کلیدری، خلیل ا...کاظمی خیبری، اشکان ملک
Session Title   Transportation Planning And Policy and Intelligent Transportation Systems
Session Code TE135 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/te135
Date July 12, 2021 Session Time 18:00-19:45 Board of Session Dr. A. Mohamadzadeh Moghaddam Dr. K. Behnia  
Keynote Speaker Dr. M. Saffarzadeh Speech Time 18:00-18:30 (IRST)
Speech Title  تبیین مولفه‌های حمل و نقل پایدار و انسان محور
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
18:00-18:15      
18:15-18:30      
18:30-18:45 TE-01-554 مدلسازی تقصیر در تصادفات جرحی و فوتی خودرو-موتورسیکلت و شناسایی عوامل مؤثر در تشخیص راننده مقصر محمد اسماعیل نیا ، عباس بابازاده 
18:45-19:00 TE-02-231 تفاوت الگوهای سفر فعال دانش آموزان مدارس دولتی و غیردولتی و نقش آن در سلامت وزن همت خدانظری   , ایمان آقایان  , عبدالاحد چوپانی 
19:00-19:15 TE-07-40 تحلیل شدت تصادفات با استفاده از مدلهای رگرسیون لجستیک (نمونه موردی: بخش مونتگومری، ایالت مریلند آمریکا) دانیال ناظری عباس آباد، روزبه شاد
19:15-19:30 TE-07-623 آنالیز خطا در متغییرهای هندسی و محیطی طراحی قوس های افقی در جاده های برون شهری موثربرایمنی به روش درخت تصمیم محمد مهدی خبیری، پویا افخمی میبدی، زهره غفوری فرد
19:30-19:45 TE-05-20 ارائه مدل سایش در رویه های بتنی بدون بافت درشت محمّدحسین جلال کمالی، ابوالفضل حسنی، رضا جلال کمالی
Session Title Steel Structures
Session Code SE136 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/se136
Date July 12, 2021 Session Time 18:00-19:45 Board of Session Dr. M. Ghalehnovi Dr. M. Naghipour  
Keynote Speaker Dr. A.H. Alavi Speech Time 18:00-18:30 (IRST)
Speech Title  Self-aware Engineered Materials: A Technological Revolution in Material Science
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
18:00-18:15      
18:15-18:30      
18:30-18:45 SE-02-787 ارزیابی و مقایسه رفتار لرزه ای قاب های فولادی با سیستم دوگانه قاب و دیوار برشی بتنی – قاب و دیوار برشی فولادی محمد گودرزی، سلیمان قوهستانی
18:45-19:00 SE-02-789  ارزیابی و مقایسه رفتار لرزه¬ای قاب¬های فولادی با سیستم دوگانه قاب و دیوار برشی بتنی – قاب و دیوار برشی مرکب محمد گودرزی، سلیمان قوهستانی
19:00-19:15 SE-02-354 بررسی پاسخ دینامیکی قاب های نمونه فولادی خمشی تحت اثر شدت های مختلف انفجار در قالب مودهای ارتعاشی نجمه مشیزی، حمید قنبری، احسان خجسته فر
19:15-19:30 SE-02-329 عملكرد لرزه اي قاب هاي مهاربندي ضربدري چند طبقه با نسبت دهانه هاي متفاوت علي شادپور، سيد علي اصغر ارجمندي
19:30-19:45 SE-02-577 بررسی عددی رفتار لرزهای اتصال خمشی تیر -I شکل به ستون مرکب با ورق بالاسری و ورق زیرسری تقویت شده میلاد فخری قصراحمدی، پویان برومند
Session Title Retrofit, Rehabilitation And Repairing Of Structures
Session Code EE137 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ee137
Date July 12, 2021 Session Time 18:00-19:45 Board of Session Dr. H. Shariatmadar Dr. M.R. Ghasemi   
Keynote Speaker Dr. A.H. Alavi Speech Time 18:00-18:30 (IRST)
Speech Title  Self-aware Engineered Materials: A Technological Revolution in Material Science
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
18:00-18:15      
18:15-18:30      
18:30-18:45 EE-04-556 بررسی پاسخ لرزه‌ای ماندگارسازه‌های مجهز به دیوارهای سازه‌ای بتن مسلح گهواره‌ای فریبا بساطی، سالار منیعی
18:45-19:00 EE-04-837 آنالیز حساسیت عملکرد لرزه ای قاب فولادی دارای مهاربندی واگرا با رفتار زوال پذیر نسبت به پارامترهای رفتاری محسن معصوم زاده، محمد چرختاب بسیم، محمدرضا چناقلو
19:00-19:15 EE-04-540  بررسی عملکرد تقویت خمشی تیرهای بتن‌آرمه با میله‌های FRP به روش نصب نزدیک سطح جانبی (S-NSM) حسن عرفانی نسب، محمد رضا توکلی زاده
19:15-19:30 EE-04-919 بررسی سازه های بتنی دارای میراگر لانه زنبوری در برابر بارهای انفجاری محمد حامد، دانيال معظمى، سعيد تقی زاده
19:30-19:45 EE-04-225 بررسی آماری اثر مقاومت و قطر ستون بر ظرفیت باربری ستون های بتنی محصور شده با دورپیچ های CFRP مریم حبیبی خراسانی، محمد رضا توکلی زاده
Session Title Geodesy and Geomatics
Session Code GG138 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/gg138
Date July 12, 2021 Session Time 18:00-19:45 Board of Session Dr. H. Etemadfard Dr. R. Shad  
Keynote Speaker   Speech Time  
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
18:00-18:15 GG-01-857 ارزیابی و پیش بینی رشد فیزیکی و کالبدی شهر مشهد مقدس طی قرن چهاردهم با GIS حامدخرقانی، حسین اعتمادفرد، فرزانه نعیمی اصل، روزبه شاد
18:15-18:30 GG-01-859 Zoning The Risk of Landslide Using Entropy method Regions Under Study: Eastern Basin of Manjil Reservoir Maryam Moradi, Hossein Etemadfard
18:30-18:45 GG-05-44 Comparison of Hyperspectral Image Classification Using Convolutional Neural Networks and Support Vector Machine Mohsen Ghasabzadeh Alamdar , Alireza Sharifi
18:45-19:00 GG-01-443 Determining Optimized Regions for Geodetic Monitoring of Firuzkuh Fault using Sensitivity Analysis Asghar Rastbood, Babak Shahandeh, Mehdi Mohamad-Zadeh
19:00-19:15 GG-14-360 ارزیابی شاخص های سبزینگی درختان در تصاویر رنگی و چند طیفی پهپاد فاطمه کاظمی حاجی ، عبادت قنبری پرمهر
19:15-19:30      
19:30-19:45      
Session Title Geomechanics And Computational Geotechnics 
Session Code GE211 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge211
Date July 13, 2021 Session Time 8:30-10:15 Board of Session Dr. S. Abrishami Dr. A. Haddad  
Keynote Speaker   Speech Time 8:30-9:00 (IRST)
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
8:30-8:45 GE-02-387 Using Perfectly Matched Layer (PML) for Evaluating Earth Dam Deformations Considering Equivalent-Linear Analysis Mohammad Davoodi , Reza Afzalsoltani
, Abbas Pourdeilami
8:45-9:00 GE-01-731 تخمین ضریب ارتجاعی خاک با استفاده از رگرسیون غیرخطی و شبکه عصبی مصنوعی (مطالعه موردی خط 2 متروی تبریز) روح اله امجدی، حمید چاکری، محمد شرقی
9:00-9:15 GE-01-158 بررسی عددی استخراج انرژی از تونل ژئوترمال سید رائف شیخ احمدی ، محمد امیرکیانی فردوئی ، محمد علیایی
9:15-9:30 GE-01-35 مدلسازی عددی عملیات شمع کوبی در ماسه اشباع سپیده فدایی ، امیرحمیدی
9:30-9:45 GE-01-188 بررسی عملکرد ترمو هیدرو مکانیکال ( - - THM )مخازن زمین گرمایی عمیق با در نظرگرفتن تغییرپارامترهای ژئومکانیکی علی پاک، محمدرضا بنا ء شریفیان
9:45-10:00 GE-01-553 Stiffness of a bed of fluid-filled membrane-bags and tubes Mojtaba Jahanandish
10:00-10:15 GE-01-116 پیش بینی هزینه احداث سازه هاي خاکی- فولادي با استفاده از هوش مصنوعی میلاد حسین زاده، علی درخشانی
Session Title Reinforced Soils And Modern Soil Improvement Techniques
Session Code GE212 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge212
Date July 13, 2021 Session Time 8:30-10:15 Board of Session Dr. S.E. Seyedi Hosseininiai Dr. M.R. Imam  
Keynote Speaker   Speech Time 8:30-9:00 (IRST)
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
8:30-8:45 GE-05-54 تاثیر سیمان کربناته منیزیت بر رفتار رس های مختلف سعید چگینی، هادی محمدزاده رومیانی،حامد آبده کیخا
8:45-9:00 GE-05-100 بررسی آزمایشگاهی تأثیر ژئوسل بر رفتار شیروانی خاکی تحت سربار نواری حامد یزدانی، مهدی آشتیانی
9:00-9:15 GE-05-898 Investigation of Cemented Pile like Elements for Stabilization of Sandy Ground Slopes in Drainage Channel Rasoul Alipour
9:15-9:30 GE-05-914 Rehabilitation of Damaged Concrete Slippers by Soil
Improvement
Rasoul Alipour, Reza Kamgar
9:30-9:45 GE-05-445 ارزیابی تأثیر ضخامت نوارهای عرضی ژئوگرید در بهبود اندرکنش خاک و
ژئوگرید تحت مکانیزم برش مستقیم
محمودرضا عبدی، پرستو حقگوی
9:45-10:00 GE-05-74 Excavation design by nailing method, Manual calculations according to the regulations and FLAC3D software Maryam Dorri, Bahram Nadi, Masumeh Dorri
10:00-10:15 GE-11-76 Nailing Simulation Using FLAC3D with Non-Uniform Length for Stabilizing Urban Excavations Maryam Dorri, Bahram Nadi, Masumeh Dorri
Session Title Construction Materials
Session Code MM213 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/mm213
Date July 13, 2021 Session Time 8:30-10:15 Board of Session Dr. A.R. Masoodi Dr. K. Behfarnia  
Keynote Speaker   Speech Time  
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
8:30-8:45 MM-02-917 An investigation on the properties of cementitious mortars made with electric arc furnace dust and red mud Ahmadreza Ramezani, M. Reza Esfahani, Javad Sabzi
8:45-9:00 MM-02-942 An Investigation into the Effects of Conventional & Innovative Buckling Restrained Braces (BRB) on the Behavior of Structures AliAkbar Dibaei -Amirreza Nematollahi
9:00-9:15 MM-03-454 بررسي تاثير لجن اسيدي بر رفتار قير با بهره گيري از آزمايش طيف سنجي تبديل فوريه مادون قرمز (FTIR) علیرضا علی اکبری - علی خدایی - مجتبی خدادادی-پوریا حاجی کریمی 
9:15-9:30 MM-03-922 ارزیابی صنعت ساخت در ایران براساس استانداردهای ایزو در حوزه ی توسعه پایدار ایمان سجودی کورعباسلو - جواد مجروحی سردرود - مصطفی قاضی مرادی 
9:30-9:45 MM-03-36 Identifying Influential Factors on Construction Projects Carbon Emissions Mohammad Hosein Heydari, Gholamreza Heravi
9:45-10:00 MM-03-50 بررسی آزمایشگاهی دوام بتن حاوی ضایعات لاستیک  نوید ارجمند پور - مهدی خداداد سریزدی 
10:00-10:15 MM-03-624 Investigating the importance of using supplementary cementitious materials Abbas Mohammadi, Amir Mohammad Ramezanianpour
Session Title Surface And Groundwater Quality Management
Session Code WR214 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/wr214
Date July 13, 2021 Session Time 8:30-10:15 Board of Session Dr. A. Abbasi Dr. M.R. Kavianpour  
Keynote Speaker   Speech Time  
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
8:30-8:45 WR-01-289 تخمین مکانی کیفیت آب زیرزمینی دشت دهگلان و قروه با استفاده از شبکه عصبی گازی رشدیابنده و روشهای زمین آمار الناز شرقی -وحید نورانی - پرنیان قانعی - نازنین بهفر
8:45-9:00 WR-01-86 پیش بینی طول عمر لوله های پلی اتیلن شبکه توزیع آب سبزوار به روش رگرسیون چندجمله ای تکاملی (EPR) الهام عرب - محمد رضا جعفر زاده 
9:00-9:15 WR-01-72 Water Quality Assessment of Anzali International Lagoon Mariam Saghafian, Ammar Safaie
9:15-9:30 WR-01-68 Evaluation of Drinking Water Quality using WQI: A Case Study in Ardabil Province, Iran Reza Aghlmand, Saeed Rasi Nezami
9:30-9:45 WR-01-934 بررسی کاربرد روشهای توسعه کم اثر (LID ها ) در بهبود کمیت و کیفیت رواناب شهری در بخشی از منطقه 17 تهران مهرتاش اسکندری پور - محمد حسین گل محمدی 
9:45-10:00 WR-01-199 Simulation of Streamflow Using Multimodel Combination Techniques, A Case Study: Chelgerd Watershed Milad Azami, Keyvan Asghari
10:00-10:15 WR-01-133 اثرات انواع پیاده روهای نفوذ پذیر در مدیریت کمی و کیفی رواناب شهری زهرا احمدی - شاهرخ سلطانی نیا
Session Title Numerical Methods In Water Engineering
Session Code HS215 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/hs215
Date July 13, 2021 Session Time 8:30-10:15 Board of Session Dr. M.R. Jafarzadeh Dr. G. Azizyan  
Keynote Speaker   Speech Time  
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
8:30-8:45 HS-02-341 مطالعه عددی تأثیر دبی انحرافی آبگیر جانبی بر الگوی جریان پیرامون پایه پل در کانال قوسی 180 درجه فریبا نیک نژاد - امین محمودی - محمد واقفی 
8:45-9:00 HS-02-671 حل مسائل جابجایی خالص با استفاده از روش مشخصه گالرکین  سامان اسپهبدی نیا - علی رحمانی فیروزجائی 
9:00-9:15 HS-02-912 ارزیابی فنون محاسبات نرم در پیشبینی عمق آبشستگی نسبی پایه های پل استوانه ای محمد باقرزاده - میر علی محمدی - حسین محمد نژاد 
9:15-9:30 HS-02-724 تحلیل عددی معادلات آب های کم عمق با استفاده از روش گالرکین ناپیوسته محمد حسین مقدم - علی رحمانی فیروزجائی 
9:30-9:45 HS-02-639 مدل سازی عددی سه بعدی جریان فوق بحرانی در خم هادی اکبریان- محمدرضا جعفرزاده
9:45-10:00 HS-02-918 تحلیل جریان متغیر مکانی در کانالهای باز با مقطع مستطیلی بر پایۀ رابطۀ برس با استفاده از روش تبدیل دیفرانسیلی ساره موحد زاده - احمد آفتابی ثانی 
10:00-10:15 HS-03-87 پیش بینی طول عمر لوله های پلی اتیلن شبکه توزیع آب سبزوار با استفاده از سیستم استنتاج عصبی فازی الهام عرب-محمدرضا جعفرزاده
Session Title  Steel Structures
Session Code SE216 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/se216
Date July 13, 2021 Session Time 8:30-10:15 Board of Session Dr. F. Shahabian Dr. K. Abedi  
Keynote Speaker   Speech Time  
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
8:30-8:45 SE-02-691 The numerical comparison of cruciform and box columns seismic performance at the connection of the beam to the column Mohammad Ali Kafi, Mohammad Beiranvand, Mahdi Vahidpour
8:45-9:00 SE-02-111 تقویت برشی تیرورق های دارای خوردگی شیاری و موضعی مثلثی سید وحید فاطمی نسب - فرزاد شهابیان 
9:00-9:15 SE-02-405 بررسی اثر همزمان نیروي باد و ریزش یخ روي پایداري خط انتقال نیرو  هادی سرمستی - کریم عابدی - محمد رضا چناقلو 
9:15-9:30 SE-02-200 بررسي تاثير كاهش نسبت پهنا به ضخامت ورق هاي ستون در محل اتصال خمشي به تير بر عملكرد موضعي ستونهاي بال پهن و قوطي شكل احمد رضا شبانی -محمد رضا بنان - محمود رضا بنان 
9:30-9:45 SE-02-886 مطالعه فروریزش سازه های فولادی با طراحی عملکردی به روش پلاستیک زهرا یوسفی - جواد واثفی - حامد حمیدی 
9:45-10:00 SE-02-364 بررس ی تأثیر زاویه ی اعمال شتاب نگاشت ها ی زلزله بر پاسخ لرزهای سازه ها ی سه بعدی فولادی منظم و نامنظم دارای جداگر لرزهای الاستیکی هسته سربی( LRB )با استفاده از روش زمان دوام  میلاد زربیلی نژاد - همایون استکانچی 
10:00-10:15 SE-02-804 اتصال تمام مقاومتی دیوار برشی فوالادی پر شده با بتن به پی حدیث وکیلی صادقی - سید رسول میرقادری -سیامک ایپکچی
Session Title Soil-Fluid-Structure Interaction
Session Code SE217 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/se217
Date July 13, 2021 Session Time 8:30-10:15 Board of Session Dr. A. Aftabi-Sani Dr. S. Shahbeyk  
Keynote Speaker   Speech Time  
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
8:30-8:45 SE-10-770 Comparison of Ideal-Coupled and Decoupled Methods in Dynamic Analysis of Gravity Dams Mohammad Rezaiee-Pajand, Zahra Mirjalili
8:45-9:00 SE-10-850 تحلیل دینامیکی سیستم سد، پی ومخزن سد بتن غلتکی ژاوه تحت زلزله های حوزه دور از گسل با تغییر نوع پوزولان لیلا کلانی ساروکلایی - لیلا خان محمدی 
9:00-9:15 SE-08-128 بهینه‌یابی توپولوژی مواد غیرهمسانگرد با معیار شکست سای-هیل زهرا امیدوار، میثم تکلوزاده
9:15-9:30 SE-10-219 پیشنهاد مدل مناسب برای مدلسازی اندرکنش خاک - سازه در طراحی سازه ها مروارید حاجیان - رضا عطارنژاد 
9:30-9:45 SE-10-651 اثر اندرکنش غیرخطی خاک- سازه بر پاسخ لرزه ای قاب های خمشی بتن آرمه نامنظم در
ارتفاع
حمید اسدی قوژدی - رضا عطار نژاد 
9:45-10:00 SE-10-689 بررسی تاثیرات اندرکنش سازه خاک سازه(SSSI)بر کنترل سازه های مجاور توسط میراگر جرمی تنظیم شونده محمد مجتبی ثناگر دربانی - عباس کرم الدین 
10:00-10:15 SE-10-355 بررسي اثر اندركنش خاك و سازه بر عملكرد لرزه اي ساختمان هاي بيمارستاني حسن استاد حسین - محمد امین امینی 
Session Title Hazard Assessment And Seismology
Session Code EE218 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ee218
Date July 13, 2021 Session Time 8:30-10:15 Board of Session Dr. A. Karamodin Dr. H. Afshin  
Keynote Speaker   Speech Time  
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
8:30-8:45 EE-03-832 تحلیل لغزش سینماتیکی بخش غربی گسل شمال تهران درون نیمفضاي ارتجاعی همگن با استفاده از روش المان محدود حسین اسديحیه ، پویا زکیان
8:45-9:00 EE-03-451 توسعه ی مدلهای پیشبینی جنبش زمین برای ناحیه ی فرورانشی مکران حمید زعفرانی  ، محمدرضا سقراط   ، زهرا نصرالهیفر
9:00-9:15 EE-03-492 بررسی تأثیر انتخاب رابطه تضعیف در نتایج برآورد خطر زمین لرزه در مشهد سید حسن موسوي بفروئی  ، سید هادي دهقان منشادي  
9:15-9:30 EE-02-736 به کارگیری روش تحلیل استاتیکی غیرخطی در ارزیابی لرزه ای ساختمانهای فولادی با در نظر گرفتن سطح خطرهای مختلف شیما بیجاری
9:30-9:45 EE-02-838 تعیین فرکانسهاي طبیعی بحرانی براي طراحی گنبد تکلایه اشودلر با استفاده از تحلیل تاریخچه زمانی تحت اثر همزمان سه مؤلفه زلزله فاطمه جلالوندي  ، پویا زکیان
9:45-10:00 EE-07-89 مد لهای احتمالاتی تنش تسلیم میلگرد و مقاومت فشاری بتن
بر مبنای رگرسیون خطی بیژین
حمیدرضا نوربالاتفتی   ، مجتبی محصولی
10:00-10:15 EE-08-625 اثر زلزله های حوزه نزد یک بر روی آسیب پذ یری لرزه ای پل های بتن آرمه فرناز رفیع   ، حسین پهلوان    ، علی ناصری   ، فهیمه رفیعی
Session Title Soil Dynamics and Seismic Geotechnics
Session Code GE221 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge221
Date July 13, 2021 Session Time 10:30-12:15 Board of Session Dr. S. Abrishami Dr. H. Showkati  
Keynote Speaker Dr. Y. Iwasaki Speech Time 10:30-11:00 (IRST)
Speech Title  The Authenticity and Integrity of Foundation of Cultural Heritage
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
10:30-10:45      
10:45-11:00      
11:00-11:15 GE-02-57 بررسی عددی تأثير ترانشه قائم در کاهش خطرات ناشی از گسلش معکوس بر روی ساختمان ها آرمین شیدلون ، مهدی آشتیانی ، عباس قلندرزاده
11:15-11:30 GE-02-537 مدل سازي اثرات فونداسیون ماشین آلات ارتعاشی بر محیط پیرامون با استفاده از لایه هاي کاملاً منطبق (PML) محمد داودي ، علی اسماعیل پور، رضا افضل سلطانی ، عباس پوردیلمی
11:30-11:45 GE-02-506 مطالعه ی آزمایشگاهی رفتار پی مربعی روی مخلوط ماسه – پودر لاستیک تحت بارگذاری سیکلی الیاس گلستانی رنجبر ، سید احسان سیدی حسینی نیا
11:45-12:00 GE-02-756 Numerical simulation of the performance of the rubber-sand-mixture layer in reducing the acceleration of the foundation Samira Ghorbanzadeh, Ehsan Seyedi Hosseininia
12:00-12:15 GE-02-264 مطالعه عددی رفتار لرزه ای دیوارهای ساحلی وزنی بلوکی پشت شکسته امیررضا زرنوشه فراهانی 
Session Title Reinforced Soils And Modern Soil Improvement Techniques
Session Code GE222 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge222
Date July 13, 2021 Session Time 10:30-12:15 Board of Session Dr. A. Akhtarpour Dr. M. Ghazavi  
Keynote Speaker Dr. Y. Iwasaki Speech Time 10:30-11:00 (IRST)
Speech Title  The Authenticity and Integrity of Foundation of Cultural Heritage
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
10:30-10:45      
10:45-11:00      
11:00-11:15 GE-05-97 بررسی آزمایشگاهی رفتار پی نواری واقع بر شیروانی مسلح شده با ژئوتکستایل پهن شده و ژئوسل حامد یزدانی، مهدی آشتیانی
11:15-11:30 GE-05-274 بررسی اندرکنش المان های برید لوله اي در خاك ماسه ای به عنوان نوع جدیدی از مسلح کننده هاي ژئوسنتتیکی خاك ماکان نوربخش، محمدعلی روشن ضمیر
11:30-11:45 GE-05-282 مروري بر کاربرد آنزیم اوره آز در بهسازي و اصلاح خاك روزبه اوجی، احسان نیکویی
11:45-12:00 GE-05-895 بررسي عددي گودبرداري عميق اجرا شده در رس با روش تاپ-دان محمدرضا حسن نژاد وايانی، مسعود حاجي عليلو
12:00-12:15 GE-05-145 بررسی پایداری شیروانی درشت دانه سیمانی با استفاده از مدلسازی فیزیکی سارا متولیان، امیر حمیدی، Wei Wu
Session Title Passive Defence and Architecture
Session Code PM223 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/pm223
Date July 13, 2021 Session Time 10:30-12:30 Board of Session Dr. Y. Banihashemi Dr. K. Abedi  
Keynote Speaker   Speech Time 10:30-11:00 (IRST)
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
10:30-10:45 PM-02-473 ارزيابي ريسک کيفي زيرساخت حياتي آب، مطالعه موردي سيستم آبرساني يک شهر بابک اميدوار، علي وجداني نوذر
10:45-11:00 PM-02-493 کاربرد مدلسازی جریان متضاد در طراحی مسیرهای تخلیه کلانشهرها پس از زلزله محسن ناصح ، بابک امیدوار
11:00-11:15 PM-02-473 برآورد آسیب پذیری و تهیه منحنی های شکنندگی پل های بتنی در سیلاب  الناز موسوی شجاعی، بابک امیدوار
11:15-11:30 PM-01-670 بررسی خطرات و تهدیدات خطوط انتقال آب از منابع پایدار با رویکرد پدافند غیر عامل (مطالعه موردی : سد درودزن) رسول رجب پور ، محمدحسین احمدی ، بابک منصوری ، حمیدرضا فروغی نیا
11:30-11:45 PM-01-614 بررسي عملكرد بهينه ميانقاب مركب دربرابر انفجار نعمت صادقي ، حسن استاد حسين
11:45-12:00 AP-08-799 امکان سنجی و کاربرد معماری خاک برای اسکان موقت ایران امیرحسین صادقپور ، فاطمه نیکورزم
12:00-12:15 AP-04-695 Providing an Optimal Model in the Spatial Arrangement of the Educational Buildings Using the Principles of the Domestic-
Traditional and Contemporary Schools Architecture in Mashhad
Mahla Masoodi, Saeed Delbari, Niknaz Kachooei
12:15-12:30 AP-03-696 بررسی و تحلیل روند تکامل سازههای تغییر شکل پذیر امیرحسین صادقپور، زهرا طهماسبی
Session Title Project Management
Session Code MM224 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/mm224
Date July 13, 2021 Session Time 10:30-12:15 Board of Session Dr. M. Maghrebi Dr. A. Bakhshi  
Keynote Speaker Dr. Amir Zavichi Speech Time 11:45-12:15 (IRST)
Speech Title  Lean construction: practical implementation
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
10:30-10:45 MM-08-178 واکاوی نقاط قوّت، ضعف، فرصتها وتهدیدها در قراردادهای بهینهسازی پروژه های ساخت با روششناسي ارزش حسن مهدی زاده، هادی شکیبا زاهد، سیّد مظفر امید
10:45-11:00 MM-08-126 توسعه تولید افزایشی برای استفاده در سازه های ساختمانی معصومه آروبلی، ناصر تقی زادیه، سامان یغمائی سابق 
11:00-11:15 MM-08-650 نقش تکنولوژی های اجتماعی در حکمرانی پروژه و ذی نفعا ن مهدیه دهقان نیری، دکتر محمد حسین صبحیه 
11:15-11:30 MM-08-110 Ranking the variables affecting corporate social responsibility in Iranian project-based organizations Mahdieh Dehghan Nayeri , Dr. Hani Arbabi
11:30-11:45 MM-08-109 تأمین مالی جمعی پروژه های عمومی: چالش های مشارکت عمو م  مهدیه دهقان نیری ، دکتر مجتبی عزیزی
11:45-12:00 Lean construction: practical implementation Dr. Amir Zavichi
12:00-12:15
Session Title Hazard Assessment And Seismology
Session Code EE225 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ee225
Date July 13, 2021 Session Time 10:30-12:15 Board of Session Dr. A. Karamodin Dr. H. Afshin  
Keynote Speaker   Speech Time  
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
10:30-10:45 EE-03-624 Identify the Crucial Factors Affecting the Access to Care Network Immediately after Disaster aimed at Evaluating Care Network Resilience SeyedeZahra Golazad, Gholamreza Heravi, Amir Aminshokravi
10:45-11:00 EE-03-672 ضرایب لرزه خیزی ایالت های لرزه خیزی ایران به روش غیر افزایشی مبتنی بر آنتروپی تسالیس مژگان خزاعی، ساسان معتقد، محمد محمدی، سیدنصراله افتخاری، حشمت اله محمودیان
11:00-11:15 EE-03-498 تعیین ضرایب رابطه تحلیلی خطر لرزه ای در منطقه تهران حامد نظریان  ، حسن جوانشیر ، احسان خجسته فر
11:15-11:30 EE-03-417 بررسی ارتباط مکانی زمین لرزه های بزرگ از طریق برآورد تغیرات تنش کلمب مطالعه موردی:منطقه شمال شرق ایران  اصغر راست بود-بابک شاهنده-مهدی محمد زاده
11:30-11:45 EE-03-847 Determination of soil profile liquefaction reliability indices using SPT data Ali Johari, Marzieyh Behzadi
11:45-12:00 EE-03-404 ارائه سناریوهای لرزهای احتمالاتی مبتنی بر بهینه سازی برای ارزیابی شریانهای حیاتی استان قزوین مریم قربانی، سید محمدمهدی غفوری، حمید زعفرانی
12:00-12:15      
Session Title Computational and Fracture Mechanics
Session Code SE226 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/se226
Date July 13, 2021 Session Time 10:30-12:15 Board of Session Dr. F. Shahabian Dr. S. Shahbeyk  
Keynote Speaker Dr. M.R. Esfahani Speech Time 10:30-11:00 (IRST)
Speech Title  Frature Mechanics of Concrete and Fracture Parameters of ECC (Engineered Cementitious Composites)
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
10:30-10:45      
10:45-11:00      
11:00-11:15 SE-07-706 ارائه ی یک رابطه جدید برای محاسبه ی چقرمگی شکست بتن مبتنی بر مقاومت فشاری رنه پانیان  ، مهدی یزدانی
11:15-11:30 SE-10-720 مروری بر چالش های گودبرداری های عمیق در نوسازی بافت فرسوده شهری محمد رسول کفاش - سید سعید صحرانورد - سید محمد ادهم
11:30-11:45 SE-08-412 بررسی سرعت و دقت روش جریمه‌ی خود تطبیق‌شونده در بهینه‌یابی سازه‌های خرپایی با استفاده از الگوریتم‌های ژنتیک و تبرید شبیه‌سازی شده علی حدادی، محمدعلی یوسف زاده، میثم تکلوزاده
11:45-12:00 SE-08-418 بهینه‌یابی شکل سازه‌ها تحت بارهای وابسته به شکل با استفاده از شبکه‌ی المان‌های ثابت محمدامین نعمت الهی، میثم تکلوزاده
12:00-12:15 SE-08-284 Buckling of FGM plates on elastic foundation based on 2D and quasi-3D shear deformation theories Mohammad Foroughi , Saeid Sarrami , Mojtaba Azhari 
Session Title Computational and Fracture Mechanics
Session Code SE227 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/se227
Date July 13, 2021 Session Time 10:30-12:15 Board of Session Dr. A. Aftabi-Sani Dr. K. Behfarnia  
Keynote Speaker Dr. M.R. Esfahani Speech Time 10:30-11:00 (IRST)
Speech Title  Frature Mechanics of Concrete and Fracture Parameters of ECC (Engineered Cementitious Composites)
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
10:30-10:45      
10:45-11:00      
11:00-11:15 SE-08-235 Free vibration analysis of magneto-electro-elastic plates using a higher-order finite strip method Hanieh Azizi, Saeid Sarrami, Mojtaba Azhari
11:15-11:30 SE-08-152 طراحی الاستیک تیر های پایه در سامانه های لغزشی فرا ساحل با استفاده از روش انتگرال تعمیم یافته مریم جگروند-علیرضا جهانپور
11:30-11:45 SE-08-241 آنالیز کمانش حرارت ی صفحات متخلخل در ابعاد نانو با استفاده از روش نوار محدو د احسان صابری  ، حسین عموشاهی
11:45-12:00 SE-08-817 تحلیل تصادفی اعضای سازهای لوله شکل با در نظر گرفتن دو حالت متغییر و میدان بودن پارامترهای تصادفی ناصر شابختی  ، سید روح ا... موسوی  ، محمد حسین گل برار ی
12:00-12:15 SE-08-454 تحلیل آیزوژئومتریک و بهینه سازی توپولوژی صفحات خمشی به روش مجموع سطوح تراز بر مبنای توابع پایه شعاعی امین هلاکو   ، مسعود امین زاده   ، سید مهدی توکلی
Session Title Concrete Structures
Session Code SE228 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/se228
Date July 13, 2021 Session Time 10:30-12:15 Board of Session Dr. A.R. Masoodi Dr. M.R. Eftekhar  
Keynote Speaker Dr. M.R. Esfahani Speech Time 10:30-11:00 (IRST)
Speech Title  Frature Mechanics of Concrete and Fracture Parameters of ECC (Engineered Cementitious Composites)
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
10:30-10:45      
10:45-11:00      
11:00-11:15 SE-01-916  تأثیر ضایعات غبار کوره آهن‌گدازی، پودر مرمر و پودر شیشه به عنوان جایگزین بخشی از سیمان بر رفتار ملات‌های پایه سیمانی حاوی الیاف پلی پروپیلین جواد سبزی، محمدرضا اصفهانی، احمدرضا رمضانی
11:15-11:30 SE-01-858 رفتار لرزهای قاب های مهاربندی واگرای میان مرتبه با انواع تیر پیوند قائم مژده محمدیون، سید علی اصغر ارجمند ی
11:30-11:45 SE-01-874 پیش بینی روند هیدراتاسیون، تخلخل و مقاومت ملات ماس ه سیمان با استفاده از نرم افزار (VCCTL) پیمان ایمانی جاجرمی ، محمدرضا توکلی زاده، عباس یوسف
11:45-12:00 SE-01-260 Proposed a model for compressive strength of cement mortar by using Multi Expression Programing Sahar Mahdinia, Mohammadreza Tavakkolizadeh
12:00-12:15 SE-01-675 بررسی آسیب پذیری لرزهای ساختمانه ای مسکونی با اسکلت فولادی و بتن آرمه در زلزله ( 7.3 ریشتر ) 21 آبان 1396 استان کرمانشاه سینا حسینی، صادق قاسمی، جلیل شفائی
Session Title Field And Laboratory Tests  
Session Code GE231 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge231
Date July 13, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. S. Abrishami Dr. I. Shooshpasha  
Keynote Speaker   Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15 GE-08-694 بررسی مطالعات عددی انجام شده در خصوص آزمایش نفوذسنجی دینامیکی احمد احمدپور ، مهدی خداپرست
14:15-14:30 GE-08-470  بررسی ریزساختار و ترکیبات شیمیایی مارن تبریز مهرداد امامی تبریزی، سولماز دارسنج
14:30-14:45 GE-08-718 An experimental method to study the behavior of piled raft foundations under vertical and horizontal loading Mohammad Jamal Malekkhani, Jafar Bolouri Bazaz
14:45-15:00 GE-08-251 بررسی نتایج آزمایش نفوذ مخروط در خاک های پیش تحکیم یافته ماسه ای به کمک مدلسازی عددی محمدمهدی احمدی، محمدحسین علیکاهی
15:00-15:15 GE-08-827 ارزیابی روش های پیش بینی حالت برجای سدهای باطله ی سیلتی با استفاده از نتایج آزمایش نفوذ مخروط علی پزشکی نجف آبادی ، محمّد مهدی احمدی
15:15-15:30 GE-08-159  بررسی پتانسیل فروریزش خاک لس گرگان محمودرضا عبدی، مسعود حاجی علیلوی بناب، زهرا جلیل زاده
15:30-15:45 GE-10-911 بررسی تأثیر ماده نفتی گازوئیل بر ویژگی های ژئوتکنیکی خاک ماسه ای بنتونیتی هادی تمدن قره قیه ، مریم یزدی، داریوش یوسفی کبریا، حسن امینی راد
Session Title Geo-Environmental Engineering
Session Code GE232 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/ge232
Date July 13, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. A. Akhtarpour Dr. M. Ghazavi  
Keynote Speaker   Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15 GE-10-84 معرفی یک مدل جدید برای هدایت هیدرولیکی اشباع خاک های ریزدانه خمیری علی گل آقائی درزی، حامد صادقی
14:15-14:30 GE-10-699 مدل سازی فیزیکی انتشار آلاینده های نامحلول در آب در خاک غیراشباع(NAPL) علی بهداد، مجید مرادی
14:30-14:45 GE-10-18 بررسی عملکرد شمع هاي حرارتی در خاك هاي رسی اشباع مرجان صدرجمالی، امیر حمیدی
14:45-15:00 GE-10-842 بررسی امکان بهسازی یک خاک رسی آلوده به ماده آلی نفتالین با افزودن سیمان محدثه امینی ، علی رئیسی استبرق ، جمال عبدالهی علی بیک ، سهراب خضریان
15:00-15:15 GE-10-714 بررسی میزان کارایی روش EICP در بهبود پارامترهای فرسایش پذیری خاک ماسه ای سودابه نیک بخت ، سید محمد علی زمردیان ، حمیده غفاری
15:15-15:30 GE-10-717 ارزیابی کارایی روش EICP در مقاوم سازی خاک ماسه ای در برابر فرسایش بادی سودابه نیک بخت ، سید محمد علی زمردیان ، حمیده غفاری
15:30-15:45 GE-10-31 ارائه ی رویکردی خلاقانه برای شبیه سازی پدیده ی اسمز-شیمیایی در نرم افزار کامسول و اهمیت آن در تحلیل فرآیندهای زیست  محیطی آیسا هدایتی آذر ، حامد صادقی
Session Title Water And Wastewater Treatment
Session Code MZ233 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/mz233
Date July 13, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. M. Karrabi Dr. N. Talebbidokhti  
Keynote Speaker   Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15 MZ-01-407 تصفیه فتوکاتالیستی فاضلاب صنعت آبکاری با استفاده از نانوکامپوزیت جدیدAgTiO2/PVA محمدطه دهقانی، محمد دلنواز
14:15-14:30 MZ-01-732 تبدیل فاضلاب به لجن زیستی به عنوان عنصر غذایی جایگزین آبزیان مهرآنا خلیل ارجمندی، داریوش یوسفی کبریا
14:30-14:45 MZ-01-420 طراحی فتوبیوراکتور صفحه تخت ایرلیفت جدید برای رشد وکشت ریزجلبک با قابلیت افزایش زیست توده بر پایه افزایش اختلاط و سطح نوررسانی پونه یعقوب نژاد، حسن امینی راد، محسن تقویجلودار، آرش محبوبی 
14:45-15:00 MZ-01-271 امکان سنجی شیرین سازی آب دریا حاوی ریز جلبک با استفاده از روش اسمز مستقیم علیرضا خالق زاد ه آهنگر   ، داریوش یوسفی کبریا
15:00-15:15 MZ-01-392 بررسی قابلیت نانوکامپوزیت فتوکاتالیستی Fe2O3/ZnO در حذف رنگزای اسید آبی 25 نگار طاهری آشتیانی، سید حمید ساداتی، بیتا آیتی
15:15-15:30 MZ-01-422 بررسی راندمان حذف فنول از محلولهای آبی توسط نانوکامپوزیت جدید مغناطیسی کیتوزان/ EDTA / CeZnO معصومه شیخ حسینی لری   ، محمد دلنواز   ، علیرضا شاکری
15:30-15:45 MZ-01-442  تصفيه رواناب با استفاده از بتن متخلخل حاوي خاكستربادي طاهره بچراک، محمد دلنواز، بهروز شیرگیر
Session Title  Construction Technology,Computer Application and Nanotechnology
Session Code MM234 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/mm234
Date July 13, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. M. Maghrebi    
Keynote Speaker   Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15 MM-04-745 مروری بر تأثیر عملکردی نانوذرات تیتانیا بعنوان يك ماده افزودني در بتن  مهدی منتظری پور   ، حامد نیرومند  ، پریسا اسکندرلو  ، مهدی مقدم   رضا میرزایی
14:15-14:30 MM-04-661 Mini review on use of TiO2 nanoparticles in Civil and Environmental Engineering Sadra Safaei  , Farhad Qaderi  , Mohsen Taghavijeloudar 
14:30-14:45 MM-05-397 طراحی بهینه چیدمان میلگردها با انداز ههای غیر همسان در تیرهای بتنی زهرا رحیمی   ، مجتب ی مغربی   ، رضا قنبری
14:45-15:00 MM-06-904 بررسی ویژگیهای کششی مصالح SMA-FRP تحت اثر بارگذاری چرخه ای سعید ایلبیگی قلعهنی  ، محمد رضا توکلی زاده
15:00-15:15 MM-07-430 اصلاح خودکار نور در تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته در پروژه های در حال ساخت مهدی احمدنیا   ، مجتبی مغربی  ، رضا قنبری
15:15-15:30 MM-09-478 ارائه چارچوبی جهت کنترل خودکار ضوابط شهرداری در طراحی معماری بر اساس مدلسازی اطلاعات ساخت و برنامه نو یسی بصر ی امین صلح میرزای ی  ، نعیمه صادقی
15:30-15:45 MM-09-504 ترکیب مد لسازی اطلاعات ساختمان و شبیه سازی عامل بنیا ن برای زمانبندی پروژ ههای ساخت پدرام علمی  ، نعیمه صادقی
Session Title  Water Resources Management
Session Code WR235 Session Link https://skyroom.online/ch/12icce/wr235
Date July 13, 2021 Session Time 14:00-15:45 Board of Session Dr. A. Abbasi Dr. A. Safaei  
Keynote Speaker   Speech Time 14:00-14:30 (IRST)
Speech Title   
List of Papers
Time (IRST) Paper Code Paper Title Authors
14:00-14:15 WR-07-940 بهینه سازی منحنی فرمان سد زایندهرود بر اساس شاخص پایداری فازی منابع و مصارف با استفاده از برنامه ریزی پویا امیرعباس رهرومستقیم   ، محمدحسین گلمحمدی
14:15-14:30 WR-07-27 Reservoir Operation under Climate Change Using a Guided Adaptive Search based Particle Swarm Optimization Algorithm Farshad Rezaei , Mehrdad Moghadas 
14:30-14:45 WR-12-878 واسنجی و تحلیل حساسیت پارامترهای مدل کمیدر یک حوضه آبریز کوهستانی SWAT (مطالعه موردی: حوضه آبریز رودخانه کرج) شاهین نوری نژاد  ، محمدمهدی رجبی
14:45-15:00 WR-12-894 بررسی تغییرات مکانی _ زمانی بدنه آبی و پوشش تالاب انزلی با استفاده از دادههای GIS ماهواره ای سارا ملاین  ، سعید قرهچلو
15:00-15:15 WR-12-938 ارزیابی فرآیند انعطا فپذیری پویا در مدیریت منابعآب در حوضه آبریز سد زاینده رود از طریق آنالیز روندیابی انعطاف پذیری تحت شرایط سیلا ب محمد صادقی   ، محمدحسین گلمحمدی
15:15-15:30 WR-12-589 بررسی روند پژوهش در مهندسی آب نادیه دهقانی احمدآباد  ، محمدرضا هادیان  ، محمدرضا زارع بنادکوکی